Studentský spolek Agora

Psal se rok 2013 a parta nadšenců dala na PedF dohromady spolek, který se snaží do chodeb fakulty vnášet svěží nápady a přispět tak tomu, že se studenti a vyučující nepotkávají jen na seminářích.

Kdo jsme?

Alma mater: Pedagogická fakulta UK
Domovská scéna: Katedra občanské výchovy a filosofie & Katedra dějin a didaktiky dějepisu

Jsme parta lidí, která ráda tvoří nové projekty a tráví spolu čas. Baví nás, když fakulta žije – ať už skrz vášnivou debatu, promítání, workshop nebo třeba bitvu v lasergame. Spolupráce nám rozšiřují obzory, proto jsme se do některých projektů vrhli společně s dalšími spolky a institucemi. Snažíme se, aby si v našich akcích vybral každý –  vášnivý čtenář, milovník filmů, nadšený historik, avšak hlavně budoucí učiteli.

Základní teze spolku

Když chceš být součástí týmu
Když rád přijímáš nové výzvy
Když děláš věci s nadšením
Když se nechceš jen učit

Máte dotaz?

Studentský spolek Agora z.s.

info@spolekagora.cz
Adresa: Myslíkova 208/7, Praha 1 – Nové Město 110 00